Profesjonalne wybielanie zębów – jakie zalety ma wybielenie zębów?

Piękny uśmiech zmienia człowieka. Nieskazitelnie białe i zdrowe zęby są marzeniem każdego z nas i najlepszą wizytówką. Niestety w przypadku wielu osób koloryt uzębienia odbiega od wymarzonego hollywoodzkiego uśmiechu. Picie dużej ilości kawy, herbaty, czerwonego wina, palenie papierosów, wszystkie te czynniki sprzyjają powstawaniu przebarwień oraz osadów, które trudno usunąć podczas codziennego szczotkowania. Wybielanie zębów to zabieg, który potrafi sobie z tym skutecznie poradzić i przywrócić zębom wspaniały blask. Widoczne efekty wybielania uzyskamy już po pierwszej wizycie w Klinice. Jakie są metody wybielania zębów i jakie jeszcze zalety ma przejście tego zabiegu?

 

Na czym polega profesjonalne wybielanie zębów?

 

Profesjonalne wybielanie zębów to zabieg, który pozwala przeciwdziałać naturalnemu ciemnieniu i starzeniu się uzębienia. Polega on na zastosowaniu zaawansowanych i innowacyjnych metod wybielających, w wyniku których w szkliwo wnikają cząsteczki wpływające na jego mineralizację a w efekcie jego wzmocnienie oraz rozjaśnienie. Wybielanie zębów oferuje więc nie tylko piękniejsze, ale również zdrowsze uzębienie, które jest mniej podatne na nadwrażliwość. Profesjonalne wybielanie zębów odbywać się może różnymi metodami – za najbardziej efektywne i satysfakcjonujące uznawane są wybielanie Prevdent oraz wybielanie zębów lampą Beyond. Jakie są między nimi różnice? Profesjonalne wybielanie zębów przy wykorzystaniu systemu Prevdent to połączenie wybielania ze zniesieniem nadwrażliwości zębów i reminalizacją szkliwa. Taki przebieg jest możliwy dzięki połączeniu preparatu wybielającego (nadtlenku wodoru) z nano-hydroksyapatytem.

Wybielanie zębów lampą Beyond

 

Wybielanie zębów lampą Beyond to jedna z najpopularniejszych technik wykorzystywana w wielu gabinetach stomatologicznych. Polega ona na nałożeniu na zęby żelu wybielającego, który następnie przenika w struktury szkliwa pod wpływem niebieskiego światła lampy Beyond. Z czego znane jest wybielanie zębów lampą Beyond? Przede wszystkim z efektywności – umożliwia ona bowiem rozjaśnienie uzębienia nawet o kilka tonów w ciągu jednego zabiegu. Poza dużą skutecznością wybielanie zębów lampą Beyond jest również bezpieczne i właściwie nie ma ku niemu przeciwwskazań. Czas trwania zabiegu to mniej więcej 1,5 godziny, w trakcie których Twoje zęby mogą uzyskać odcień jaśniejszy aż o 8 tonów!

 

Wybielenie zębów – zalety

 

Wybielenie zębów ma wpływ nie tylko na przyjemniejszą aparycję. Oddziaływuje ono również na kondycję uzębienia czyniąc je odporniejszym na wpływ niekorzystnych czynników przebarwiających a także wzmocnienie szkliwa dzięki czemu eliminuje objawy nadwrażliwości zębów. Decydując się na wybielenie zębów w profesjonalnym i dobrze wyposażonym gabinecie stomatologicznym efektami zabiegu cieszyć się możesz nawet przez kilka miesięcy. Innowacyjne rozwiązania pozwalające na oszczędność Państwa czasu sprawiają, że wybielenie zębów nie należy już do usług dla wybrańców – każdy może skorzystać z oferowanych przez nie zalet!

 

Wybielanie zębów w Impladent 

Wybielanie zębów to jeden z elementów higieny jamy ustnej, w którym specjalizuje się klinika stomatologiczna Impladent. Oferowane przez Impladent metody wybielania zębów – Prevdent oraz lampą Beyond – to gwarancja skuteczności i pięknego wyglądu tak damskiego, jak i męskiego uzębienia. Sprawdź więcej szczegółów dotyczących oferty Impladent na stronie i wybierz świadczone przez specjalistów na najwyższym poziomie usługi wybielania zębów!