O herbatach ziołowych

 

Sklep Produkty Bonifraterskie proponuje również herbaty ziołowe produktybonifraterskie.pl. Są one przeznaczone do spożywania przez wszystkich członków rodziny. Na pewno herbaty ziołowe, które są w ofercie będą doskonałe w leczeniu przeziębienia i grypy. Będą również świetnie sprawdzały się w przypadku chorowania na nadkwasotę, wrzody i inne dolegliwości żołądkowe.

W jakiej formie występują herbaty ziołowe Bonifratrów?

Herbaty ziołowe są pod postacią sypkich i zmielonych roślin. Oczywiście niektóre gatunki występują pod zupełnie inną postacią. Przykładowo mięta i melisa jest w liściach, ostropest plamisty to całe nasiona. Rumianek zaś pozostaje dostępny w postaci koszyczków. W naszym sklepie możesz dostać herbatkę wzmacniającą, uodparniającą, rozgrzewającą, orzeźwiającą, oczyszczającą, liść mięty oraz nasiona zmielone ostropestu plamistego. Produkty orzeźwiające na pewno pomogą Ci w zwiększeniu witalności organizmu podczas najcieplejszych dni w roku. Z kolei herbatka rozgrzewająca, pomoże złagodzić pierwsze objawy przeziębienia i grypy.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z oferty Produkty Bonifraterskie?

Na pewno warto kupić u nas herbatkę, jeśli masz słabą przemianę materii lub kiedy często dopada Cię zmęczenie fizyczne i psychiczne. Przykładowo produkty wzmacniające działają odpowiednio na słabą, delikatną psychikę. Herbatki ziołowe możemy pić nawet codziennie, razem z całą rodziną. Ich skład jest naprawdę dobry. Składają się one z naturalnych składników oraz sproszkowanych roślin i ziół. Na pewno nie są szkodliwe dla zdrowia. Poza tym warto podkreślić, że na opakowaniu każdej herbatki ziołowej, jest napisane, jak się dany produkt stosuje.

Z czego składa się Herbata oczyszczająca Bonifratrów?

To jedna z najbardziej popularnych ziołowych kompozycji. W składzie tej herbaty jest przykładowo owoc bzu czarnego, pokrzywa zwyczajna, ziele krwawnika,  liście brzozy brodawkowatej oraz korzeń mieszka pospolitego. Jakie działania mają produkty Bonifratrów? Przede wszystkim produkty Bonifratrów regulują i utrzymują prawidłowy poziom cholesterolu, poprawiają trawienie, regenerują nerki.