Ile kosztuje rezonans magnetyczny w Warszawie?

Rezonans magnetyczny to specjalna technika obrazowania, wykorzystująca generowane komputerowo pole magnetyczne oraz fale radiowe. Dzięki niemu otrzymujemy wysokiej jakości obraz tkanek i narządów wewnętrznych. Tego rodzaju obrazowanie stosowane jest wszechstronnie, ponieważ pozwala na szybką diagnozę wielu chorób wymagających natychmiastowej kuracji.

Warto pamiętać, że badanie rezonansem magnetycznym należy do całkowicie bezbolesnych, bezpiecznych i nieinwazyjnych. Nie wykorzystuje się tu promieniowania, jak w przypadku tomografii czy RTG. Zamiast tego działa pole magnetyczne oraz fale radiowe, które nie wpływają negatywnie na ludzki organizm.

Najnowocześniejsze możliwości

Cenniki w poszczególnych placówkach zajmujących się tego typu diagnozowaniem mogą być różne. Tak samo, jak jakość badania, a tym samym uzyskane obrazowanie, może znacząco różnić się w poszczególnych punktach wykonujących rezonans magnetyczny. Zależy to oczywiście od poziomu świadczonych usług i dostępu do określonej klasy sprzętu. Dlatego w pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić miejsca posiadające renomę, cieszące się zaufaniem pacjentów i dysponujące aparaturą najnowszej generacji.

W Warszawie badanie rezonansem magnetycznym można wykonać w RADIO MEDICA, w dogodnej lokalizacji:

ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa
Telefon: 22 255 99 69
e-mail: kontakt@radiomedica.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00 – 20:00
wtorek: 8:00 – 20:00
środa: 8:00 – 20:00
czwartek: 8:00 – 20:00
piątek: 8:00 – 20:00
sobota: 8:00 – 18:00.

W tej placówce badanie wykonywane jest przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia MAGNETOM Spectra 3T firmy Siemens. Umożliwia ono profesjonalną i szczegółową diagnostykę. Ponadto zastosowana tu technologia 3T należy do najnowocześniejszych na świecie. Tak dokładne obrazowanie jest niezwykle ważne w badaniach ortopedycznych oraz neurologicznych. Aparat 3T zaopatrzony w cewki nadawczo-odbiorcze Siemens na pewno daje wiele możliwości diagnostycznych i pozwala na jak największą precyzję w każdego rodzaju badaniu.

Specjalne zniżki dla pacjentów

W RADIO MEDICA badanie obrazujące jednocześnie trzy odcinki kręgosłupa dostępne jest w promocyjnej cenie 1150 zł. Ta wyjątkowa oferta obejmuje badanie rezonansem magnetycznym 3T w odcinku: szyjnym, piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa. Warto zauważyć, że regularna cena tego typu badania wynosi 1500 zł.

W przypadku diagnostyki dolegliwości bólowych głowy dostępny jest pakiet dwóch badań rezonansem 3T. Badanie głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa można wykonać w specjalnej cenie 830 zł.

Z kolei pakiet promocyjny “Zdrowy kręgosłup” pozwala na badanie rezonansem 3T odcinka kręgosłupa w cenie zaledwie 450 zł. Oferta obejmuje badanie rezonansem magnetycznym 3T wybranego odcinka kręgosłupa: szyjnego, piersiowego bądź lędźwiowego. W tym przypadku regularna cena to 500 zł.

Szczegółowa oferta oraz cennik dostępne są na: https://radiomedica.pl/cennik/.