Aloe Vera Gelly

Aloe Vera Gelly

Dobroczynne działanie aloesu na skórę znane jest nam od dawna. Duża ilości czystego i naturalnego miąższu aloesowego w postaci żelowej gwarantuje maksymalna pielęgnację. Zawartość miąższu w Aloe Vera Gelly to Az 84%. Forma tego produktu to lekki żel, szybko wnika w głąb skóry, ma działanie odżywcze, nawilżające i łagodzi podrażnienia. . Dzięki działaniu znieczulającym łagodzi i usuwa ból oraz swędzenie. Dodatkowo przyśpiesza usuwanie martwych komórek skóry i aktywuje odnawianie się tkanek skórnych. Stosowanie galaretki aloesowej pozwala na utrzymanie odpowiedniego odczynu ph dla skóry oraz zmniejsza różnego rodzaju obrzęki. Galaretka działa przeciwzapalnie jak i ma właściwości bakteriobójcze.

Galaretka będzie doskonała wszędzie tam, gdzie jest potrzebne delikatne jak i skuteczne kojenie. Będzie ona także sprzymierzeńcem i wybawieniem od drobnych ale dokuczliwych dolegliwości. Naturalnie znieczulające właściwości miąższu aloesowego znoszą świąd, pieczenie i pomagają lżej przejść przez pierwszy bolesny i nieprzyjemny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry. Kosmetyk doskonale się wchłania i nie zawiera żadnych substancji oleistych.

Gdy jesteś posiadaczem skóry, która ma lekko kwaśny odczyn będzie ona dla ciebie zbawieniem, ponieważ ma działanie łagodzące. Możemy jej używać jako podkład pod inne preparaty, ponieważ to ona poprawia wchłanianie produktów docelowych. Doskonale trzyma się skóry oraz ma działanie ściągające i wygładzające.

Kolejny świetny preparat zawierający dobroczynny aloes. wspiera działanie bakteriostatyczne i grzybobójcze, momentalnie pomaga zmniejszyć świąd, pieczenie (np. po ukłuciach owadów), wspiera gojenie oraz regenerację skóry, niezastąpiona przy oparzeniach słonecznych, ponieważ działa jak balsam, naturalnie nawilża naskórek, rewelacyjnie oddziałuje kojąco także na śluzówki, doskonała również dla mężczyzn po goleniu, ponieważ świetnie koi, łagodzi i nawilża skórę. Polecany wszystkim osobom, które mają wymagania jeżeli chodzi o dobre jakościowo preparaty.